Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wólka Łańcuchowska

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka rolna przy lesie

Wólka Łańcuchowska,lubelskie

33 000 zł5 400 m² 6,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nr 427/1 w miejscowości Wólka Łańcuchowska, gminie Milejów (powiał Łęczyński, województwo Lubelskie) o powierzchni 0,54 ha. Wymiary: 25x196/240 (południowa krawędź.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane

Węglin Południowy,Lublin(Wólka Łańcuchowska + 24 km)

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem luksusowe i bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3 piętrze 3-piętrowego bloku na niewielkim osiedlu przy ul. Gęsiej na Węglinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Gajowa

Dys(Wólka Łańcuchowska + 23 km)

910 000 zł154,50 m² 5 889,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:772 m²

Zamieszkaj w spokojnej, zielonej okolicy w Dysie z szybkim dojazdem do Lublina, ciesząc się komfortem własnego domu za cenę mieszkania w mieście. Dlaczego warto? Duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Długie(Wólka Łańcuchowska + 18 km)

1 270 000 zł120,69 m² 10 522,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowy dom parterowy z 2024 roku gotowy do zamieszkania. Nowoczesne wykończenie oraz bliskość Lublina i Turki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesiąta,Lublin(Wólka Łańcuchowska + 24 km)

463 370 zł40,70 m² 11 385 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 40,70 m2 położone na 1. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku przy ulicy Zemborzyckiej!. Układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym 19,65 m2 sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Lublin

Lublin(Wólka Łańcuchowska + 24 km)

535 500 zł765 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem "ag"- hale, magazyny, składy, produkcja), o powierzchni około 765m2 - Lublin, zadębie. Wymiary działki: około.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Rury,Lublin(Wólka Łańcuchowska + 24 km)

729 000 zł64,63 m² 11 279,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

4 pokoje - parter - niski blok Lublin, rury / lsm 729 000 zł Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 znajdujące się na dzielnicy Rury. Parter w niskim 2 piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ludwin-Kolonia

Ludwin-Kolonia(Wólka Łańcuchowska + 9 km)

599 900 zł17 393 m² 34,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki o łącznej powierzchni 17393m2 położone w gminie Ludwin. Tereny oznaczone w planie zagospodarowania jako up (obiekty handlowe ponad 2000m2) oraz P (tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Ponikwoda,Lublin(Wólka Łańcuchowska + 24 km)

90 zł/m²22,50 m² 2 025 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 22,5m2 - Lublin, ponikwoda Wejście od ulicy, witryna wystawowa, proponowany czynsz najmu 90zł/m2 + czynsz administracyjny + media, polecamy i zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wieniawa,Lublin(Wólka Łańcuchowska + 24 km)

509 000 zł56,90 m² 8 945,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 56,9m położonego na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Godebskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Dąbrowa

Dąbrowa(Wólka Łańcuchowska + 11 km)

200 000 zł15 200 m² 13,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cała działka o powierzchni ok. 1,52 ha Powierzchnia budowlana ok. 20 ar, powierzchnia rolna ok. 1,32 ha Wszystkie media na działce lub w drodze kanalizacja , prąd, woda, światłowód Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wólka Łańcuchowska

Wólka Łańcuchowska,lubelskie

7 500 000 zł24 600 m² 304,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wólka Łańcuchowska leży w gminie Milejów w woj. Lubelskim, przy drodze nr 829 z Łęcznej do Biskupic, 30 km od Lublina. Działka o powierzchni 24 600 mkw. składa się z dwóch.